Impact Open 2019 Results

 GoldSilverBronze
Brighton251918
Banstead943
Croydon852
TKD Power841
Kilburn434
Evergreen311
Synergy210
Spirit210
Burgess Hill100
Cheam141
Crawley Down101
Kensington112
Tottenham KB120
T-UK100
Battersea033
East Grinstead010
Oaks TKD010
UK ITF010

Kafiyah Osman  Croydon  –  Gold

Archie Lyon      East Grinstead  –  Silver

Harry  Hancox T-UK Stratford  –  Bronze

Holly Morton Brighton  –  Gold                                                                                                              

Ryan Chang   Brighton  –  Silver                             

Cielo Richardson-Paima Evergreen TKD  –  Bronze

Raphael Phag-Udom       Brighton  –  Gold              

Diego Sambade                Kilburn  –  Silver

Ollie Whiteside                Brighton  –  Bronze

Hollie Edser                      Banstead  –  Gold

Mustafa Osman              Battersea  –  Silver

Jack Rowan-Lawrence   Brighton  –  Bronze

Jerry Greatly             Epsom  – Gold

Lance Belmonte                      Kilburn  –  Silver

Theo French              Brighton  –  Bronze

Scarlett Foster   Brighton  –  Gold

Luke      Lam        Croydon  –  Silver

Lottie    Hodge   Brighton  –  Bronze

Aaron Jonatas    Spirit TKD  –  Gold

Harry Hancox                  T-UK Stratford  –  Gold

Archie Butcher                Oaks TJD  –  Silver

Raphael Phag-Udom       Brighton  –  Bronze

Ashley  Trouliotis             Kilburn  –  Gold

Diego    Sambade             Kilburn  –  Silver

Yusuf     Musalam             Croydon  –  Bronze

Michael Richardson-Paima           Evergreen TKD  –  Gold

Luke      Channon                             Banstead  – Silver

Arthur   Woodward                        Battersea  –  Bronze

Ryan      Bailie                   TKD Power  –  Gold

Ismail    Mohammed       Croydon  –  Silver

Holly      Morton               Brighton  –  Bronze

Heath    Thompson          Burgess Hill  –  Gold

Ryan      Chang                 Brighton  –  Silver

Luke Lam             Croydon  –  Gold

Jerry Greatly      Epsom  –  Silver

Ethan Davis                   Banstead  –  Gold

Bazyliusz Sapeta               Croydon  –  Silver

Louis Peckham                 Battersea  –  Bronze

Lance Belmonte                      Kilburn  –  Gold

Lottie Hodge                           Brighton  –  Silver     

Paige Smith                            Brighton  –  Bronze

Joseph  Sluman    Brighton  –  Gold

Aaron    Jonatas    Spirit TKD  –  Gold

Eli            Francis     Tottenham KB  –  Silver

Theo      Kirton      Crawley Down  –  Bronze

Noah  Pearson                Brighton  –  Gold

Raphael Phag-Udom       Brighton  –  Silver

Ethan  Chan                      Brighton  –  Bronze

Yusuf Musalam               Croydon  –  Gold

Ollie Whiteside               Brighton  –  Silver

Ashley Trouliotis               Kilburn  –  Bronze

Luke Channon   Banstead  –  Gold

Alfie Fidge          Brighton  –  Silver

Evan Taylor         Brighton  –  Bronze

Ryan Bailie               TKD Power  –  Gold

Mustafa Osman      Battersea  –  Silver

Miriam  Salik            Kilburn  –  Bronze

Luke      Lam          Croydon  –  Gold

Jerry      Greatly   Epsom   –  Silver

Nicole   Skwira     Brighton  –  Bronze

Bazyliusz Sapeta               Croydon  –  Gold

Scarlett Foster                 Brighton  –  Silver

Louis      Peckham             Battersea  –  Bronze

Hugo Pearson    Brighton  –  Gold

Lottie  Hodge     Brighton  –  Silver

Dan Thomas          Banstead  –  Gold

Joseph Sluman     Brighton  –  Silver

Theo Kirton         Crawley Down  –  Gold

Aaron Jonatas    Spirit TKD  –  Silver

Aysenur Bilge                   Brighton  –  Gold

Felix Asante                     Banstead  –  Silver

Samar   Al-Abdeen          Banstead  –  Bronze

Zoe Hemburrow               Evergreen  – Gold

Aliyah Osman                  Battersea  –  Silver

Elias Abdo                         Brighton  –  Bronze

Edie Davis                          Banstead  –  Gold

Georgia Thomas               Banstead  –  Silver

Omah  Hamam                Brighton  –  Bronze

Philip Carpinteiro             Brighton  – Gold

Aiden Tree                        TKD Power  –  Silver

Joseph Ainsworth            Brighton  –  Bronze

Elias Abdo      Brighton  –  Gold

Thomas Davies   Brighton  –  Gold

Jimi Wild                 Brighton  –  Gold

Ewan Brown          Brighton  –  Silver

Zach Champion    Brighton  –  Bronze

Aiden Tree                        TKD Power  –  Gold

Joseph Ainsworth            Brighton  –  Silver

Victor Kojey-Merle          Kensington  –  Bronze

Zoe Hemburrow       Evergreen   –   Gold

Levi Francis                     Tottenham KB  –  Silver

SAMAR AL-ADBEEN         Banstead  –  Bronze

Esme Lovegrove               Brighton  –  Gold

Aysenur Bilge                   Brighton  –  Silver

Edie Davis                          Banstead  –  Bronze

Georgia Thomas               Banstead  –  Gold

Elias Abdo           Brighton  –  Gold

Levi Francis                      Tottenham KB  –  Gold

Zoe Hemburrow               Evergreen  –  Silver

Victor Kojey-Merle          Kensington  –  Gold         

Philip Carpinteiro             Brighton  –  Silver             

Aiden Tree                        TKD Power  –  Bronze     

Georgia Thomas               Banstead  –  Gold

Isabella Wessels               Synergy   –  Gold 

Jonty Yin                            Kensington  –  Silver

George Garnham             Brighton  –  Gold

Milo Mergler                    Brighton  –  Silver

Leona Alphonso               Brighton  –  Bronze

Leona Alphonso             Brighton  –  Gold

Isabella Wessels               Synergy  –  Gold

Milo Mergler         Brighton  –  Gold

Ross Woollard       Epsom  –  Silver

Jonty Yin                 Kensington  –  Bronze

Leona    Alphonso             Brighton  –  Gold

Isabella Wessels               Synergy  –  Silver

George Garnham             Brighton  –  Gold

Jamar    Watson              Banstead  –  Gold

Jerry      Geary                 Epsom  –  Silver

Joaquin Sambade          Kilburn  –  Bronze

Dominic Nardizzi             Croydon  –  Gold

Jakub    Ovecka               TKD Power  –  Silver

Samantha Keane              Brighton  –  Bronze

Elliott     Cameron             Croydon  –  Gold

Ryan Godden                   TKD Power  –  Silver

John Belmonte                Kilburn  –  Bronze

Carolina Hinkenickel       Croydon  –  Gold

Ryan Godden                   TKD Power  –  Gold

Jakub    Ovecka              TKD Power  –  Gold

Elliott     Cameron             Croydon  –  Silver

Dominic Nardizzi             Croydon  –  Bronze

Xavia Wright                     Brighton  –  Gold

Samantha Keane              Brighton  –  Silver

Jamar Watson   Banstead  –  Gold

John Belmonte     Kilburn  –  Gold

Safae Raman            Brighton  – Gold

Esme Anderson       Brighton  –  Silver

Michael Pasciak       Cheam  –  Bronze                      

Kristine evio            Kilburn  –  Gold

Shilen Patel             UT ITF TKD  –  Silver

Marlena Skwira      Brighton  –  Bronze

Stuart Tree                       TKD Power  –  Gold

Sarah Godden                 TKD Power  –  Silver

George Garnham             Brighton  –  Gold

Tom Holmes                     Brighton  –  Silver

Jo-Mairro Burnet              Brighton  –  Bronze

Jazmin Grant    TKD Power  –  Gold

Callum  Clark                     Brighton  –  Gold

Aaron    Duvigneau          Banstead  –  Silver            

Safae Raman             Brighton  –  Gold

Esme Anderson        Brighton  –  Silver                     

Stuart Tree         TKD Power  –  Gold

Jo-Mairro Burnet              Brighton  –  Gold

Callum Clark                     Brighton  –  Silver

Esme Anderson        Brighton  –  Gold